Onkoloģijas dienas konference “Krūts vēža aktualitātes”

Krūts vēzis ir biežākais ļaundabīgais audzējs sievietēm Latvijā. Risks saslimt ar krūts vēzi ir katrai devītajai sievietei valstī. Ir ļoti svarīgi atklāt krūts vēzi savlaicīgi – diagnosticējot to agrīnā stadijā, 90% gadījumu ir iespējams saglabāt krūts dziedzeri un dzīves kvalitāti.

Ar mērķi aktualizēt slimības diagnostiku un pievērst uzmanību tās ārstēšanai Latvijas Onkologu asociācija rīko konferenci “Krūts vēža aktualitātes”.

Konferencē ar lekcijām uzstāsies izcili vietējie un ārzemju savas jomas speciālisti, pievēršoties dažādiem krūts vēža diagnostikas un ārstēšanas aspektiem.

Konference norises laiks: 27.10.2022. no plkst. 11.30 – 16.30

Konferences norises vieta: Riga Islande hotel, konferenču zālēs A+B+C (Ķīpsalas iela 2, Rīga) vai tiešsaistē ZOOM platformā

Klātienes vai attālināto dalību konferencei līdz 26.oktobra plkst. 12.00 var pieteikt, aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/PiesakiesUzKonferenci

Tāpat konferenci varēs vērot arī tiešraidē Latvijas Onkologu asociācijas Facebook kontā, ziņu portāla TVNET mājaslapā, kā arī sabiedrisko attiecību aģentūras “Divi gani” YouTube kontā.

Par dalību pasākumā sertificētām ārstniecības personām būs iespēja iegūt arī tālākizglītības punktus (TIP).

Plašāku informāciju meklē LOA Facebook lapā: https://www.facebook.com/events/2953959524747518?active_tab=about