Konference “Nieru šūnu karcinoma: diagnoze un ārstēšana 2021”

Šā gada 29.aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.15 notiks tiešsaistes konference “Nieru šūnu karcinoma: diagnoze un ārstēšana 2021”, kas domāta visu specialitāšu ārstiem un ko organizē Latvijas Onkologu asociācija un Latvijas Urologu asociācija.  Dalība tiešsaistes konferencē ir bez maksas un tās apmeklētājiem tiks piešķirti 2,2 Tālākizglītības punkti (TIP).

Konferencē ar lekcijām uzstāsies gan pieredzējuši ārvalstu lektori no tādām valstīm kā Lietuva, Čehijas Republika un Norvēģija, gan izcili savas jomas speciālisti no Latvijas. Līdz ar to ikvienam konferences dalībniekam būs iespēja bagātināt jau esošās zināšanas, kā arī uzzināt jaunu un vērtīgu informāciju. Turklāt visi konferences dalībnieki tiks aicināti iesaistīties konferences norisē, uzdodot lektoriem sev aktuālos un interesējošos jautājumus.

Savu dalību tiešsaistes konferencē “Nieru šūnu karcinoma: diagnoze un ārstēšana 2021” speciālistiem iespējams reģistrēt līdz 28. aprīļa plkst.12.00

Saite uz reģistrācijas anketu: ej.uz/nierusunukarcinoma

Vairāk par pasākumu uzzini: www.facebook.com/onkologilv

Konference notiks failiem.lv konferenču platformā. Pieslēgšanās saite un instrukcijas īsi pirms pasākuma norises tiks izsūtītas tikai reģistrētajiem dalībniekiem.